Trzeci dzień „Projektu Plaża” TVN

Dzisiaj trzeci dzień „Projektu Plaża” telewizji TVN i TTV. Pomimo wietrznej pogody i pojawiających się momentami chmur, projektowe miasteczko ruszyło zgodnie z planem, tj. o 9.00 rano. Podobnie jak w minionych dwóch dniach, na wszystkich zainteresowanych czeka mnóstwo atrakcji. Aktywności fizyczne przeplatają się kulinarnymi degustacjami, zabawy dla dzieci ze spotkaniami z gwiazdami kina i telewizji.

Co szczególnie godne pokreślenia, na teatralne warsztaty zapraszają dzisiaj znani aktorzy – Olga Borys i Wojciech Majchrzak wraz z ich córką. Rodzina Gwiazd wcieli się w rolę reżyserów plenerowego teatrzyku i dla zgromadzonych dzieci przeprowadzi prawdziwe warsztaty teatralne. W programie spotkania z naszymi Gwiazdami, znajdą się obok części teoretycznej (podczas której dzieci poznają podstawowe zasady i wskazówki dotyczące pracy nad rolą) także nauka tekstów, dobór rekwizytów, charakteryzacja i wiele innych niespodzianek.
Warsztaty zwieńczy mini przedstawienie teatralne.

Całość odbywa się z Strefie Tchibo. Serdecznie zapraszamy i przypominamy, że w projektowym miasteczku czeka także szereg innych atrakcji. „Projekt Plaża” kończy się dzisiaj o godzinie 17.00, a zatem kto jeszcze nie był, powinien jak najszybciej znaleźć się na plaży. Do zobaczenia :-).