Warsztaty teatralne Olgi Borys i Wojciecha Majchrzaka

Już jutro, tj. w niedzielę 5 sierpnia, na zaproszenie marki Tchibo Family, w Dziwnowie zagości popularne małżeństwo aktorów – Olga Borys i Wojciech Majchrzak wraz z dwunastoletnią córką Mirą.
Rodzina Gwiazd wcieli się w rolę reżyserów plenerowego teatrzyku i dla zgromadzonych dzieci przeprowadzi prawdziwe warsztaty teatralne. Wszystkie chętne dzieciaki przybywajcie, zabierzcie rodziców i dziadków. Taka gratka może się szybko nie powtórzyć, a już w szczególności na plaży!

Miłośnicy teatru i bajki o Kubusiu Puchatku , przyszli aktorzy i amatorzy sztuki scenicznej, Ci doświadczeni i Ci, dla których będzie to pierwsza tego typu przygoda w życiu. Serdecznie Was zapraszamy :-).
W programie spotkania z naszymi Gwiazdami, znajdą się obok części teoretycznej (podczas której dzieci poznają podstawowe zasady i wskazówki dotyczące pracy nad rolą), także nauka tekstów, dobór rekwizytów, charakteryzacja i wiele innych niespodzianek.

Warsztaty zwieńczy mini przedstawienie teatralne dla zgromadzonych bliskich naszych odważnych adeptów sztuki aktorskiej. Nie zabraknie wspólnych zdjęć i autografów z naszymi Gwiazdami. Dodatkowo, marka Tchibo przygotowała dla wszystkich plażujących rodzin miejsce zabaw dla dzieci ze strefą do skoków i malowania buziek. Dla szukających wytchnienia rodziców pełnych energii pociech przygotowaliśmy strefę relaksu, hamaki, leżaki i bar pełen pysznej kawy. Nie może Was zabraknąć!
Czas start imprezy: niedziela 5 sierpnia od godz. 9:30, 13:00-14:00 Warsztaty z Gwiazdą.
Miejsce: Dziwnów – miasteczko „Projektu Plaża” TVN i TTV, strefa Tchibo. Serdecznie zapraszamy :-).