Ferie zimowe 2018 – Wyjazd do kina i na basen

Od najbliższego poniedziałku (15 stycznia) w recepcji MOSiK Dziwnów (ul. Reymonta 10) są przyjmowane zapisy dzieci na czwartkowy (18 stycznia) wyjazd do kina HELIOS w Szczecinie. Opłata wpisowa wynosi 5pln. Składa się na nią bilet do kina, kinowy zestaw z sokiem oraz przekąska w drodze powrotnej do Dziwnowa. Zbiórka przed głównym wejściem do hali MOSiK ma miejsce o godzinie 8.20 w dniu 18 stycznia. Wyjazd jest zaplanowany na godzinę 8.30. Ilość miejsc jest ograniczona.

Powrót z kina jest zaplanowany na godzinę 16.00 tego samego dnia. Dzieci będzie można odbierać z przystanku szkolnego przy ulicy E. Orzeszkowej w Dziwnowie. Film, który będzie wyświetlany podczas wyjazdu, to bajka „Fernando”.


[vc_video link=’https://youtu.be/qxO434sVct0′]


Od najbliższego poniedziałku (15 stycznia) są również przyjmowane zapisy (recepcja MOSiK, ul. Reymonta 10) dotyczące wyjazdu na basen (Dziwnówek). Wyjazd ma miejsce we wtorek 16 stycznia o godzinie 12.15 z przystanku szkolnego znajdującego się przy ulicy E. Orzeszkowej. Zbiórka zainteresowanych dzieci o godzinie 12.00 w tym samym miejscu.

Powrót z basenu jest planowany na godzinę 14.0o (przystanek przy ulicy E. Orzeszkowej).

W sprawie wyjazdu na basen, dodatkowych informacji udziela p. Zbigniew Jeszka (tel. 603 848 334).

Leave a Reply