Gmina Dziwnów przywitała Nowy Rok

Jak co roku, tak i tym razem, gminny Sylwester był obchodzony tanecznie i „wybuchowo”. Miejscem, gdzie każdy chętny mógł przyjść, potańczyć oraz posłuchać dobrej muzyki, był skwer znajdujący się u zbiegu ulic Adama Mickiewicza oraz Emilii Orzeszkowej.

Rytmy, które od godziny 21.00 serwował DJ Mati, zachęcały do ruchu, co powodowało, że z godziny na godzinę grupa tańczących, zwabionych głośną muzyką, robiła się coraz większa (pomimo przelotnego deszczu).

Kulminacja zabawy miała miejsce tuż przed godziną „zero”, kiedy to cały wyznaczony do tańca teren, wypełnili mieszkańcy i gminni goście. Kilka chwil przed północą życzenia do zgromadzonych wygłosił Burmistrz Dziwnowa – Grzegorz Jóźwiak, życząc wszystkim zdrowia, pomyślności oraz licznych życiowych sukcesów. Dodał przy tym, że nadchodzący rok to kontynuacja szeregu inwestycji, a także początek nowych.
Życząc Państwu – mówił – wszystkiego co najlepsze w roku 2018, życzę również jak najlepiej całej naszej gminie, każdemu jej mieszkańcowi i każdemu z gości. Jestem przekonany, że to, co w nadchodzącym roku inwestycyjnie zakończymy, a także to, co zaczniemy wykonywać, odmieni na lepsze wiele obszarów naszego codziennego funkcjonowania. Już teraz widać jak bardzo zmieniło się nasze otocznie, a przecież na tym nie koniec. Tu i tam wciąż trwają prace, a kolejne rozpoczną się niebawem. Mam nadzieję, a w zasadzie powiem więcej – jestem przekonany, że będzie to dla Gminy Dziwnów dobry rok. Raz jeszcze życzę Państwu sukcesów i realizacji zakładanych planów. Do siego roku !!!

Zaraz potem nocne niebo nad centrum Dziwnowa zaczęło mienić się kolorami wybuchających fajerwerków. Kilkunastominutowy pokaz zrobił na oglądających (a tych zebrało się całe mnóstwo) bardzo duże wrażenie. Sekwencje wybuchów czy ich „rakietowe” połączenie/układy, przyciągały uwagę, wywołując wśród zgromadzonych żywe reakcje.

Tuż po pokazie, ponownie wybrzmiała taneczna muzyka, a zainteresowani kontynuacją sylwestrowej nocy przy miksowanych przez DJ Mati-ego utworach, nie mogli czuć się zawiedzeni.
Przed nami rok 2018. Wszystkiego dobrego !!!


Leave a Reply